בריאות וחיים

ללא דיכאון

אחת מהארוחות החשובות ביום היא לא אחרת מאשר ארוחת הצהריים, אשר בתוכה נמצא מיטב הסיבים, המינרלים והוויטמינים העיקריים שצורך הגוף שלנו ומשמשים אותו להמשך עיקרו של היום. אך למנה הזו ישנם לא רק ערכים תזונתיים ואנרגטיים שאמורים לשמור על הגוף, אלא גם ערכים חברתיים ומנטליים אשור אמורים להשפיע על המוח שלנו בזמן העבודה או בזמן הלימודים או השירות הצבאי. על כן יצאנו לחפש את ארוחות הצהריים המשתלמות והמשביעות ביותר באזור המרכז, כאלו שלא רק יעניקו לגוף את כל המצרכים להמשך פעילות היום אלא גם מארחים את הסועדים בצורה מזמינה וכיפית.

וילה מארה בת ים

בעיר שמרוחקת מהעיר תל אביב בכמה קילומטרים ספורים, ניתן למצוא ממש על הים את מסעדת וילה מארה אשר מעניקה לא רק משב רוח מרענן עם מרפסת אל הים אלא גם ארוחת צהריים משתלמת לשעות הצהריים (וגם ארוחות עסקיות שוות לערב). המסעדה מממוקמת על הטיילת על דרך בן גוריון 69, היא מציעה עסקיות החל מהשעה שתיים עשרה וחצי ועד לשעה חמש ועלות המנות העסקיות נע בין 49 עד 99 שקלים וניתן לבחור בין ארבעה סוגים שונים.

מוג'ו נתניה

המסעדה שבה ניתן למצוא גם בר קוקטיילים מפנק מתבססת על מטבח אסייתי מעולה, הכולל מרקים אסייתיים שונים כמו מרק מיסו ומאפים כמו סמוסה. ולצד מנות אסייתיות מעולות ניתן להשיג מנות עסקיות מעולות המוגשות החל מהשעה שתיים עשרה ועד לשעה ארבע והן כוללות שתייה, מנה ראשונה ועיקרית.
מבין מנות הפתיחה ניתן להנות ממנת "פאד קפאו", שיפודי סלמון בתיבול תאילנדי מעולה ועוד מגוון של מנות המשאירות טעם של עוד. מוג'ו ממוקמת ברחוב גיבורי ישראל 17 מתחם Y.

פיורי רשתי

פיורי היא אמנם רשת מסעדות איטלקיות, אך הטעמים בסניפים שלה לא מרגישים כטעם רישתי או כזה שניתן להמירו ולטעום במקום אחר שוב פעם, אלא ממש חד פעמי. הרשת ממוקמת בערים כמו תל אביב, יקום, כפר סבא, ירושלים ופרדס חנה. לכל אחד מהסניפים תפריט משתנה בהתאם לכשרות, אך מה שבטוח הוא שהטעמים האיטלקיים אינם נעלמים בין הסניפים ומאפשרים הנאה איטלקית חד פעמית.