בריאות וחיים

ללא דיכאון

עם סיומה של תקופת הקורונה חזרו אל השגרה לא מעט עסקים שונים אשר עד לפני כמה חודשים, עבדו במתכונות היברידיות, חצאי משרה או עובדים שהוצאו לחל"ת או שפוטרו. אך עם מתן החיסונים לרוב האוכלוסיה אפשר לראות את מרבית מקומות העבודה חוזרים לעשייה מלאה לגמרי, ויחד עם זאת גם לא מעט גיוסים רבים שרחבי הארץ. מכיוון שלא מעט מהעסקים איבדו עובדים במהלך השנה האחרונה, הביקוש עבור לא מעט מקצועות הופך בחודשים האחרונים לגבוהה מאוד. לכן רגע לפני שאתם מסיימים עם תקופת החל"ת או אולי להתחיל לעבוד בעבודה חדשה ומאתגרת יותר, הנה המקצועות המבוקשים בשנת 2021. נכתב בשיתוף עם https://www.sahbak.co.il/article/2021-oebws4

הייטק וחינוך

שני המקומות האלו קיבלו את המגפה בצורה שונה כאשר הראשונה שביניהם(הייטק) הצליח להתייצב עם עבודה מהבית או בקפסולות. מה שהלך ברוב המקומות די טוב ואף עזר בשיעור התחלואה, אך במערכת החינוך טיפה התקשו בכל הקשור להוראה מקוונת וקפסולות השומרות על סדר בין קבוצות התלמידים.
וכיום עם סיום המערכה אל מול מגפת הקורונה, בשני התחומים מחפשים אחר לא מעט עובדים, גם כי סיום המגפה אפשר ללא מעט חברות הייטק לגדול מעט יותר וגם כי משרד החינוך יכול "לנשום לרווחה" ולחזור לפעילות שוטפת. לכן תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודות בתחום החינוך ואלו יהיו בצורה של מדריכים חברתיים, מורים, יועצי למידה ויועצים פדגוגים ועוד. יחד עם הקייטנות והמתנסים שגם כן חזרו לפעילות, תוכלו למצוא גם עבודות זמניות לקיץ או להשתלב במערכי הדרכה שונים ברחבי הארץ. תחום הייטק עם זאת ממשיך לגייס כמו בתקופת הקורונה ויש הטוענים אף יותר, כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של מקצועות מבוקשים בתחום ההייטק, בין אם בעיצוב, תוכנות, אחזקת שרתים ועוד. את כל המשרות תוכלו למצוא במגוון דרישות ניסיון ובמידה, מה שיאפשר לכם להשתלב בעולם ההייטק בקלות. 

שירות ולוגיסטיקה

יחד עם כל חברות ההייטק ובתי הספר חזרו גם לא מעט שירותים שונים לתפקוד מלא, מה שמביא גם לעליה באחוזי הגיוסים החדשים. עבודות אלו יכולות להיות מתאימות לחיילים משוחררים, סטודנטים וכמעט לכל אחד. תוכלו למצוא משרות שירותיות בצורת מלצרות, ברמנים, עובדי מטבח, דיילי שירות, דיילי מכירה ונציגים טלפונים. המגוון כיום הוא רחב כי עם החזרה אל השגרה גם הקצב שקדם לתקופת הקורונה חזר, לכן תוכלו למצוא כיום לא מעט משרות כמו אלו ובפריסה ארצית מאילת ועד לקריית שמונה. בנוסף אל משרות אלו ישנו ביקוש הולך וגדל עבור עובדים בחברות לוגיסטיות רבות, בין אם נהגי משאיות חלוקה ועד אל מסדרי מחסנים ואחראים על ניהול מחסן, ואת כל אלו תוכלו למצוא גם כן בפריסה וללא כל ניסיון.