בריאות וחיים

ללא דיכאון

שוק הנדלן בשנים האחרונות המאיר שחקים ולא פעם גרם ללא מעט משקיעים לחפש אפיקי השקעה אחרים, אלו מצאו אותם בלא מעט השקעות דמות מטבעות דיגיטליים או נדל"ן בארצות אירופה הקרובות. אך עם משבר הקורונה שוק הנדלן בישראל הפך להיות מעט יותר אטרקטיבי, בעיקר אם אנחנו מדברים על ערים כמו אילת, שם שוק הנדלן חווה תנופה אדירה שעוד לא נראתה כמותה בשנים האחרונות. החל בפרויקטים של התחדשות עירונית עד אל שדה התעופה שהתפנה לא מזמן והפך לנתח נדלני מבוקש ועוד תכניות ממשלתיות אשר יעזרו לכם להקלט לא רק בתור משקיעים, אלא גם בתור תושבי אילת.

פרויקטים בהתהוות

העיר אילת נמצאת תחת תנופת בנייה ובלא מעט שיעורים היא אמורה לחוות עליית מחירים של קרוב ל 10 אחוזים, מה שבהחלט יכול להצביע על העיר כאחד המקומות האטרקטיבים להשקעה דווקא לאחר תקופת הקורונה. יחד עם תחזיות אלו תוכלו למצוא לכם כמה פרויקטים של התחדשות במרכז העיר ובהתרחבות באזור הדרומי. למשל תוכלו למצוא עוד כמה פרויקטים חלקם בתהליך של היתרי בניה וחלקם אפילו הושלמו, אלו נמצאים בשכונת דרך הבשמים ודרך מצרים. פרויקטים אלו מתוכננים ללא מעט סוגים של דירות, החל מדירות 2 חדרים ועד דירות 4 חדרים ודירות פרימיום וגן.

דירות נופש ובתי מלון

העיר אילת מתכוננת אל מתיחת פנים, מלבד ההטבות הפיננסיות שהיא מחזיקה ויחס של "אזור סחר חופשי", היא גם אמורה להוסיף לא מעט יחידות דיור וגם יחידות נופש ובתי מלון חדשים. מספר דירות הנופש ובתי המלון מוערך בעד כ 70 אלף יחידות עם פינוי שדה התעופה שבמרכז העיר.  אל כל אלו תוכלו להוסיף גם את התמריצים אשר מובטחים לאנשי הוראה שיגיעו לעיר אילת, ויכולים גם להסתכם במאות אלפי שקלים למשך חמש שנים והנה קיבלתם את אחת הערים האטרקטיביות למגורים וגם להשקעה.

מחירים בשוק היום

יחד עם הביקוש, התמריצים ודירות הנופש אמורות להיבנות בעיר בקרוב, חשוב לזכור כי שוק הנדלן בעיר אילת עדיין אינו גבוה כמו במרכז הארץ. לכן אם אתם מחפשים אחרי השקעה שבוודאות תניב לכם רווחים בשנים הבאות, תוכלו למצוא דירות למכירה בממוצע עומד על כ1.57 מיליון! ועל פי לא מעט מן תחזיות הנדלן הצפויות לעיר אילת, אחוזי התשואה שלה שמעורכים בימים אלו בין 4 ל5 עוד עלולים להרקיע שחקים. לקריאה נוספת – https://yav.co.il/דירות-למכירה-באילת/